NeoInvest

nieruchomości z gwarancją zysku 5%

Zarabiaj 5% na największej inwestycji w Polsce

NeoInvest pozwala bezpiecznie zarabiać w mieście o największej dynamice wzrostu na rynku nieruchomości. Łódź przeznaczyła na cele biznesowe, mieszkaniowe i kulturalne ponad 100 hektarów. Tak duże tereny inwestycyjne zostały uwolnione dzięki budowie pod ziemią najnowocześniejszego w Polsce dworca kolejowo-autobusowego. Nowe centrum miasta powstanie na bazie nowych inwestycji oraz rewitalizacji istniejącej zabudowy.. Pierwsze biurowce oraz centrum kulturalno – rozrywkowe EC-1 już działają a kolejne inwestycje trwają. O dynamice rozwoju miasta najlepiej świadczy widok 60 pracujących żurawi – takiego pejzażu nie zobaczymy w żadnym innym polskim mieście.

Łódź liderem rynku nieruchomości

Doskonałe położenie Łodzi oraz boom inwestycyjny mają potwierdzenie w twardych danych. Dane zebrane przez firmę analityczną REAS wskazują Łódź jako lidera rynku:

Łódź zyskuje dzięki kilku atutom:

  • najlepsza komunikacja drogowa dzięki położeniu na skrzyżowaniu autostrad A1 (północ-południe), A2 (wschód-zachód) oraz drodze ekspresowej S8

  • najlepsza komunikacja kolejowa – najnowocześniejszy dworzec i trwająca budowa tunelu pod miastem oraz najważniejszy węzeł przyszłej kolei wysokich prędkości

  • własne lotnisko międzynarodowe umieszczone tylko kwadrans jazdy od Nowego Centrum Łodzi

  • do 2020r. na rewitalizację i dalszą rozbudowę transportu zaplanowano 2,9 miliarda złotych

  • Łódź ma pozytywną ocenę Standard & Poor’s i rating BBB+

Oferta dla inwestorów

NeoInvest to produkt dla osób zainteresowanych bezpiecznym inwestowaniem w nieruchomości. Łączy on wysokie zyski z prostotą i przejrzystością znaną z bankowych lokat. Gwarantowany zysk to 5% przez trzy kolejne lata. Prognozy dla łódzkiego rynku nieruchomości przewidują, że rzeczywiste zyski będą większe o dodatkowe 2,5% dzięki rosnącym cenom mieszkań o wysokim standardzie. Inwestorom oferowane są lokale wyłącznie w wyselekcjonowanych lokalizacjach. Prestiżowe adresy gwarantują zainteresowanie wśród najemców szukających wygody i komfortu za odpowiednią cenę. Zapisy umowne są korzystne dla klientów, bo wszystkie ryzyka związane z pozyskaniem najemców oraz obsługą lokalu przeniesione są na operatora nieruchomości. To duża wygoda dla osób, które chcą zyskownie ulokować kapitał, ale nie mają czasu na osobiste zaangażowanie w obsługę posiadanych mieszkań.

NeoInvest to proste zasady:

  • Wybierasz odpowiedni lokal i podpisujesz umowę. Twoje prawa gwarantuje umowa, akt notarialny i wpis do księgi wieczystej.

  • Wpłacasz pieniądze niezbędne na wyposażenie mieszkania. Jednocześnie zaczynasz otrzymywać miesięczne wynagrodzenie – mimo, że mieszkanie jest dopiero w budowie.

  • Gdy lokal zostanie ukończony twoje wynagrodzenie rośnie do 5% procent rocznie (liczone od łącznej ceny mieszkania i jego wyposażenia). Wynagrodzenie jest wypłacane niezależnie od tego czy lokal posiada najemców.

  • Przez okres 3 lat operator dba o utrzymywanie i wzrost wartości nieruchomości. Przez cały ten okres inwestor otrzymuje regularnie zyski w wysokości 5%.

  • Po trzech latach inwestor może zdecydować czy dalej chce powierzyć swój lokal na wynajem lub podjąć inną decyzję. Możliwa jest jego sprzedaż lub wykorzystanie na własne potrzeby.

Wybierz mieszkanie w doskonałej lokalizacji

Neopolis

O inwestycji Neopolis

NEOPOLIS, to miejsce z charakterem, dla osób aktywnych, żyjących dynamicznie, odnajdujących się w tętniącym rytmie miasta. W sąsiedztwie Nowego Centrum Łodzi powstanie 207 mieszkań na 11 piętrach. Zróżnicowana oferta inwestycyjna to łatwe w aranżacji lokale od 32 do 110 metrów kwadratowych. Dowiedz się więcej i sprawdź dostępność mieszkań w programie NEOINVEST.

N23

O inwestycji N23

N23 to pięć pięter komfortowej przestrzeni przy ul. Narutowicza 23 w Łodzi. Zaprojektowaliśmy w niej 69 mieszkań. Od kameralnych wnętrz o wielkości 29 metrów kwadratowych po przestronne 99-metrowe apartamenty. Wszystkie zostaną wykończone i wyposażone w meble zaprojektowane pod wymiar. Dowiedz się więcej i sprawdź dostępność mieszkań w programie NEOINVEST.

Tel: +48 504 483 368